Nepalaid garām!

Pirmā dzintara pirts pasaulē !

Piedāvājam apmeklēt unikālo atpūtas un veselības centru, kas ir lielākais šāda veida komplekss Lietuvā!

Pirmā dzintara pirts pasaulē !
Saules par daudz nemēdz būt! Atpūta ar draugiem labā kompānijā! Mēs vēlamies jūs redzēt jautrus, veselus, paēdušus un laimīgus... Piedāvājam apmeklēt unikālo atpūtas un veselības centru, kas ir lielākais šāda veida komplekss Lietuvas rietumos, jūsu labsajūtai 15 baseini. Kompleksa piedāvājums ļauj relaksēties un izbaudīt dažādas ūdens aktivitātes, unikālu pirts programmu, atveseļošanās kūres, SPA procecdūras.

1.diena. 9:00 izbraukšana no Rīgas. Pirmā pieturvieta Šauļos, kas godam ir nopelnījusi, lai to sauktu par Saules pilsētu. Piestāsim pie tirdznicības centra. Šeit Jūs varēsiet iemalkot kafiju, palūkoties, kādus labumus tirgo kaimiņzemē. Pauzīte apmēram 1.5 stundu. Turpinam ceļu... Atpūtas kompleksā plānojam ierasties ap 15:00. Iekārtošanās villās. Jūsu veselības un možā gara uzturēšanai, aicinām Jūs apmeklēt saunas un baseinus. Te Jūs sagaida arī unikāla dzintara sauna „Saule”. Patīkama saunas temperatūra, komforts un dzintara dabas spēks, kas iedarbojas uz Jūsu ķermeni un garu. Tāpat Jūs priecēs sertificēts ģeotermiskā ūdens baseins, kas satur augstu minerāļu koncentrāciju. Te varat arī malkot zāļu tēju. Gan āra gan iekštelpu baseinu dadzveidība Jums sagādās īstu svētku sajūtu miesai un garam! Pēc patīkamajām ūdensprocedūrām, aicinām Jūs vakariņās. Pavārs būs kārtīgi pacenties... Tie, kas mīl dejot un klausīties labu mūziku, būs gaidīti vakara pasākumā ar dzīvo mūziku. Uzrausim kādu danci! Dzīvā mūzika līdz 22:00

2.diena
. Gardas „ zviedru galda” tipa brokastis. Brīvais laiks nesteidzīgai atpūtai. No plkst.10:00 ūdens procedūras. Jūsu rīcībā pirtis un baseini. No kompleksa izbrauksim ap 12:15. Tradicionālā pauzīte Šauļos pie tirdznicības centra Akropolis. Te iespēja gan paēst, gan apmeklēt Lidl veikalu, gan sapirkt gardus suvenīrus un ar dāvanām dodamies mājup.

SPA komlekss atrodas atsevišķā ēkā. Ja ir vēlme, par papildus maksu iespējams pieteikt SPA procedūras.

Neaizmirstat paņemt līdzi ID karti vai pasi, peldkostīmu, naudiņu ( EUR).
Esat gatavi personiskajiem tēriņiem.

Pirmā dzintara pirts pasaulē !

Piedāvājam apmeklēt unikālo atpūtas un veselības centru, kas ir lielākais šāda veida komplekss Lietuvā!
Cena

Saņemt individuālo piedāvājumu

Uz kurieni vēlaties doties?
Kā vēlaties pavadīt laiku?
Cilvēku skaits?
Vārds *
Tālrunis *
E-pasts
Pieteikums

Piesakieties jaunumiem un pirmie saņemiet Luksus Travel labākos piedāvājumus!