Malta - dārgumu sala!

“Saules mirdzums, kristāldzidrs ūdens un 7 tūkstošus gadu sena vēsture - tā ir Malta ko redzēsiet!”

Malta - dārgumu sala!
1.diena «Tikšanās vieta- lidosta Rīga....» Satikšanās lidostā Rīga plkst.20:45. Lidojumu nodrošina airBaltic, izlidošanas laiks 23:00. Dokumentu un bagāžas noformēšana. Ekskursija pa TAX FREE. Lidojums Rīga – Malta.

2.diena «Pirmā iepazīšanās ar salu… saule, jūra un “Klusuma pilsēta»
Plānotais ielidošanas laiks Maltas lidostā plkst.01:30. Pārbrauciens uz viesnīcu. Iekārtošanā. Brokastis. Atpūta, pirmā iepazīšanās ar apkārtni. Šajā dienā iespējams doties pirmajā izzinošajā ekskursijā, piedāvājam ekskursiju Mdinā. Senajai Maltas galvaspilsētai Mdinai ir raksturīga viduskaiku un baroka stila arhitektūra. Pilsētu ieskauj aizsargmūri, no kuriem paveras pasakains panorāmas skats. Mdinas priekšpilsēta Rabat. Neskaitāms daudzums katakombu, baznīcu, klosteru- to ir vērts redzēt! Dingli klintis. Pēcpusdienā pastaiga pa Sv.Antonija botānisko dārzu un Mosta katedrāles apmeklējums- iespaidīgs kupols, kas nevienu neatstāj vienaldzīgu. Ta-Ali amatu centra apmeklējums, brīvais laiks pastaigai vai pirkumu veikšanai. Atgriešanās viesnīcā. Ekskursiju cena: ½ dienas 24EUR, pilna diena 47EUR. 

3.diena «Gozo...»
Brokastis. Atpūta pie jūras. Iespēja doties ekskursijā uz salu. Pēc 20 min. braucienam ar prāmi, Jūs nonāksiet uz blakus esošās Gozo salas. Neskatoties uz ģeogrāfisko tuvumu un kopīgo vēsturi, Gozo stipri atšķiras no Maltas. Apmeklēsiet Dveiru, galvaspilsētu- citadeli Viktoriju un skaisto Šlendi līci. Brīvais laiks suvenīru iegādei. Gozo ir slavena ar adītajumiem un rokām veidotajām mežģīnēm. Atgriešanās viesnīcā. Pilna ekskursiju diena 53 EUR. 

4.diena «Citādāka Malta, no pilīm līdz vīnu pagrabiem....»
Brokastis. Atpūta pie jūras. Iespēja doties īpašā ekskursijā- aristokrātu pils un senie vīnu pagrabi, kuos tiek turēti labākie Maltas vīni. “Palazzo Parisio”- pamatoti dēvēta par Versaļas pili miniatūrā. Tās interjers bagātīgi rotāts ar freskām, marmoru, spoguļiem, senlaicīgām mēbelēm un gleznām. Palazzo Parisio ainavu dārzs ir atzīts par vienu no Eiropas skaistākajiem dārziem un tas atspoguļo šīs pils greznību. Pēc greznās pils apmeklējuma, iespēja viesoties vienā no Maltas vīna ražotes 400 gadus senajiem vīna pagrabiem. Jūs iepazīstinās ar vietējā vīna ražošanas tehnoloģiju un piedāvās dažu vīnu degustāciju ar tradicionālām maltiešu uzkodām. Ekskursiju ilgums puse dienas, cena 35EUR. Atgriešanās viesnīcā.

5.diena «Тrīs pilsētas....»
Brokastis. Atpūta pie jūras. Iespēja doties ekskursijā uz Vitoriosu, Sengleju un Kospiku. Paviesojieties šajās trīs pilsētās! Izbraucot caur Kospikuai nonāksiet Vitoriosā, pastaigāsiet pa pilsētas šaurajām ieliņām, redzēsiet daudzās baznīcas un vēsturiskās ēkas. No piekrastes ar kuģīti dosieties braucienā pa gleznainā līča ostām. Slavenā “Vedette” – Senglejas pilsētas skatu tornis, no kura paveras lielisks skats uz Lielo ostu. Pilna ekskursiju diena 28EUR. Brīvais laiks. Pārbrauciens uz lidostu.

6.diena Maltas lidosta. Lidojumu nodrošina airBaltic, izlidošanas laiks plkst. 02:10. Plānotais ielidošanas laiks lidostā Rīga 06:40.

Ceļojuma cenā ietilpst:
Grupas vadītāja pakalpojumi;
Dzīvošana 3* viesnīcā - 4 naktis,
4 brokastis viesnīcā;
Lidmašīnas biļete (abos virzienos) ar bagāžu:
1 vienība rokas bagāžas līdz 8kg 55х40х20см,
1 vienība nododamās bagāžas līdz 20kg;
Bagāžas pārvadāšanas noteikumi ekonomiskajā klasē:
Katram airBaltic pasažierim ir atļauts pārvadāt vienu rokas bagāžas vienību līdz 8kg, kuras izmēri nepārsniedz 55x40x23 cm, airBaltic lidmašīnas salonā katram pasažierim (izņemot zīdaiņus) papildus ir atļauts ņemt arī 1 personīgo mantu (30x40x10 cm), ceļojot ar Basic vai Premium biļeti. Rokas bagāžas un personīgās mantas kopsvars nedrīkst pārsniegt 8 kg. Grupas lidojumā katram pasažierim paredzēta arī 1 reģistrētās bagāžas vienība, tās maksimālais svars ir 20 kg, savukārt izmēra ierobežojums – 100x50x80 cm (lidojot ar zīdaini citi noteikumi). Gadījumos, kad reģistrētās bagāžas vienība sver vairāk nekā atļautos 20 kg, lidostā tiek iekasēta 50 EUR maksa.

Malta - dārgumu sala!

“Saules mirdzums, kristāldzidrs ūdens un 7 tūkstošus gadu sena vēsture - tā ir Malta ko redzēsiet!”
Cena

Saņemt individuālo piedāvājumu

Uz kurieni vēlaties doties?
Kā vēlaties pavadīt laiku?
Cilvēku skaits?
Vārds *
Tālrunis *
E-pasts
Pieteikums

Piesakieties jaunumiem un pirmie saņemiet Luksus Travel labākos piedāvājumus!