Jums patiks!

IDW Esperanza Resort Spa 5*

Luksusa SPA nedēļas nogale Lietuvā

IDW Esperanza Resort Spa 5*
Sajūties kā slavenība pateicoties lieliskam servisam! 

Piedāvājam jums patiesi nesteidzīgu atpūtu ekskluzīvajā Lietuvas SPA viesnīcā. Esperanza Resort & SPA ir 5*PLUS kategorijas viesnīca, viena no "Small Luxury Hotels of the World". Viesnīca atrodas lieliskā vietā, to ieskauj biezs, privātais mežs. Šīs nelielās, elegantās viesnīcas celtniecībā un apdarē ir izmantots akmens un Kanādas ciedra koks. Katrā numuriņā ir gaisa kondicionieris, bezmaksas WiFi, plakanā ekrāna televizors ar kabeļtelevīziju, DVD atskaņotājs. Ikvienam viesim ir paredzēts peldmētelis un čībiņas.

Šīs 5*+ kūrortviesnīcas SPA salonā ir somu pirts un krievu pirts. Tiek piedāvātas dažādas kosmētiskās un ķermeņa kopšanas procedūras, to skaitā eksluzīvā Cloud и Amphibia
procedūra, tā pieejama tikai dažās pasaules vietās. Viesu ērtībām tiek piedāvāts arī fitnesa centrs.
Kūrorta 2 restorānos ir iespēja baudīt izsmalcināto, gardēžu iecienīto "Gourmet" virtuvi. Maltīte tiek gatavota no īpaši atlasītam sastāvdaļām. Kvalitatīvo maltīti piedāvājam papildināt ar lielisku vīnu no Baltijā lielākās vīna kolekcijas.
Liels izklaižu klāsts sākot ar makšķerēšanu un līdz pat lidojumiem ar helikopteri.

Esperanza Resort & SPA -
ir vieta, kuru atpūšas cilvēki, kas pieraduši pie kvalitātes, ekskluzīvām lietām un augsta apkalpošanas servisa.   
 
2 dienas Luksusa SPA nedēļas nogale  Lietuvā.

Izbraukšana no Rīgas plkst. 7:30, pusdienu pauze.  
1.diena  «Mierpilna diena....»  14:00 iekārtošanās IDW Esperanza Resort Spa 5* viesnīcā. Viesnīca atrodas dabas rezervāta teritorijā, kas nodrošina svaigu gaisu. Mājīgs interjers. Atpūta. Vakariņas. SPA procedūras (papildus samaksa, jāpiesaka iepriekš). Lielisks naktsmiers. 
2.diena «Miera osta....»  Brokastis – “zviedru galds”. Atpūta. SPA procedūras (papildus samaksa, jāpiesaka iepriekš). Pēc iespējas, vēlā “izrakstīšanās”. 
 

IDW Esperanza Resort Spa 5*

Luksusa SPA nedēļas nogale Lietuvā
Cena

Saņemt individuālo piedāvājumu

Uz kurieni vēlaties doties?
Kā vēlaties pavadīt laiku?
Cilvēku skaits?
Vārds *
Tālrunis *
E-pasts
Pieteikums

Piesakieties jaunumiem un pirmie saņemiet Luksus Travel labākos piedāvājumus!