Jums patiks!

Abano un Montegrotto Terme

Balneoloģiskais kūrorts, kurš slavens ar saviem termālajiem avotiem jau no antīkajiem laikiem.

Abano un  Montegrotto Terme

Piedāvājam apmeklēt nelielo pilsētiņu Padujas provincē- Abano Terme. Brīnišķīgi dabas parki, ārstnieciskās dūņas un termālie ūdeņi, notikumiem bagāta vēsture un interesanti apskates objekti. Balneoloģiskais kūrorts Abano -Terme atrodas Itālijā, 8 km attālumā no Padujas. Kūrorta galvenais labklājības avots ir termālie avoti, kas pazīstami kopš senatnes.
Kā pierādījums tam ir atrastās paliekas no senajām pirtīm. 6. gadsimtā lombardieši pirtis iznīcināja, bet 12.gs. un pēc tam arī 14.gs. pirtis tika atjaunotas un pat paplašinātas.

Mūsdienās Abano Terme un Montegrotto Terme ir apvienotas vienā kompleksā, lai sniegtu pēc iespējas labākus veselības atjaunošanas pakalpojumus. Galvenais  ārstniecības “ierocis”  šeit ir telmālie ūdeņi. Iznākot zemes virspusē to temperatūra sasniedz aptuveni +80 ... + 90 ° C. Pēc atvēsināšanas līdz 36 ° C, tie ir patīkami un labvēlīgi ietekmē cilvēka organismu. Uz turieni joprojām cilvēki dodas, lai atpūstos un uzlabotu veselību ar termālo minerālūdenu palīdzību. Šie minerālūdeņi satur nātrija hlorīdu, bromu un jodu.

Ekskursijas. Papildus rehabilitācijai Abano ir iespējams baudīt arī kultūru. Iesakām apmeklēt Sv.Lavretntija katedrāli, kas būvēta 18. Gadsimtā, Montirones galeriju, kur var aplūkot itāļu meistaru gleznas, Madonna della Salute svētnīcu vai Monteortone, kas izveidota vietā, kurā 1428.gadā parādījās Madonna un sadziedēja ietro Falko brūces. Tieši aiz pilsētas robežām atrodas San Daniela abatija (11. Gs.) un 6 km attālumā no pilsētas -Praglia benediktīniešu abatija, abas ir apskates vērtas.

Klimats Abano. Saskaņā ar oficiālo Abano Terme tīmekļa vietni, šis Eiropas kūrorts atrodas zonā ar vienmērīgi maigu klimatu un minimālu seismisko aktivitāti. Videjā gaisa temperatūra vasarā ir aptuveni 32 °C un ziemā aptuveni 5 °C. Vispatīkamākā atpūta šeit ir pavasarī un rudenī, kad nav pārmērīgas svelmes, tad gaiss ir nedzaudz vēss- tiešī tas, kas vajadzīgs pēc peldes termālajos ūdeņos. Skaidrs, saulains laiks tiek garantēts gandrīz katru dienu un jebkurā gada laikā, lai jūs varētu pilnībā izbaudīt kristāldzidro kalnu gaisu, gleznaino kalnu ainavu un apkārtējās dabas skaistumu.

 

Abano un Montegrotto Terme

Balneoloģiskais kūrorts, kurš slavens ar saviem termālajiem avotiem jau no antīkajiem laikiem. 8 dienas
Cena

Saņemt individuālo piedāvājumu

Uz kurieni vēlaties doties?
Kā vēlaties pavadīt laiku?
Cilvēku skaits?
Vārds *
Tālrunis *
E-pasts
Pieteikums

Piesakieties jaunumiem un pirmie saņemiet Luksus Travel labākos piedāvājumus!